Maalitud kaardid tähtpäevadeks

Jõulukaartide valmistamine on üks viis luua jõulumeeleolu iseendas. Detsembri alguses tunnen vajadust kujutada maalidel lund, talve ja seda lapsepõlvest tuttavat maagilist jõulumeeleolu. Aastad on mind õpetanud, et see meeleolu tuleb endas ise esile kutsuda. 

Jõulukaartide tegemist alustan meediumi valikust. See aasta tundsin, et tahan neid teha akvarellidega. Siis asun kavandeid tegema. siin on mitu kriteeriumit, millele kaardi kavand peab vastama. Esiteks, tegu on võrdlemisi väikese pinnaga (10 x 10 cm), millele peab minu talvine maastikumaal ära mahtuma. Teiseks, ühe kaardi tegemiseks kuluv aega peab olema mõistlik. Kolmandaks, see kaart peab mulle meeldima ja minus jõulumeeleolu tekitama. 

2014 aasta jõulukaarte disainides arvestasin ka kliendi soovidega - jõulumaastik erksates toonides. Jõudsin erinevaid talvemaastikke akvarellidega maalides lõpuks virmalisteni talvemaastikus. Nii on mu 2014 jõulukaartide peamine teema virmalised ehk aurora borealis (Nordic Lights). Jõulumeeleolu on lisamas lumehelbed ja sätendav lumi. 

Pakin alati oma jõulukaardid pidulikult ära, et saajaid pakki avades üllatada ja rõõmustada. 
Kui saatsin valmis jõulukaardid kliendile postiga ära, siis jäin väikse ärevusega ootama reaktsiooni. Ka Eesti Post ületas ennast ja viis kaardid kliendile kohale ühe päevaga ning kaardid meeldisid kliendile väga. Mul on hea meel, kui saan oma kunstiteostega teistele rõõmu valmistada.  

Iga jõulukaart on teisest erinev originaalne väike maal, mille võib selle saaja ära raamida ja nautida igal jõuluajal selle maagilist mõju tuua vaatajani jõulumeeleolu. 

Kui soovid ka oma sõpru ja kliente rõõmustada maalitud jõulukaardiga, mis on tegelikult miniatuurne originaalmaal, siis võta minuga ühendust keiu.kuresaar@gmail.com

10 x 10 cm akvarellmaal on kleebitud 14 x 14 cm valgele kaardiplangile. 

10 x 10 cm akvarellmaal on kleebitud 14 x 14 cm valgele kaardiplangile. 

10 x 10 cm akvarellmaal on kleebitud 14 x 14 cm valgele kaardiplangile. 
Minu signeeritud õnnitluskaartide teemad on peamiselt maastikud ja lilled. Iga kaardi puhul on tegelikult tegu väikese originaalmaaliga, mis on kleebitud meie oma Räpina paberivabriku kaardialusele, aga mille võib kaardi saaja hiljem ka ära raamida. 

Olulise inimeste olulistel tähtpäevadel on originaalmaaliga õnnitluskaart väärtuslik kingitus. 

Jõulude vm tähtpäevade puhul saavad ettevõtted oma kliente ja olulisi äripartnereid meeles pidades eristuda teistest saates neile originaalmaaliga kaart. (Võite kirjutada juuurde, et tegu on originaalmaaliga, mille võib ära raamida.) Saab tellida erinevaid formaate ja piisava etteteatamisajaga ka suuremaid koguseid. 

Saada ostusoov aadressile keiu.kuresaar@gmail.com 
Need kaardid on tehtud meie oma Räpina paberivabriku blankidele (300 gr m2) . Olen neile maalinud akvarellidega lilled. Kaartidel võib korduda sarnane motiiv, näiteks kullerkupud või tulbid või..., aga kõik maalid, mis kaartidele on kleebitud, on siiski erinevad. Ainueksemplarid. Kuna tegu on hea ja ehtsa originaalakvarellmaaliga, siis võib kaardi saaja selle hiljem ka ära raamida, ning ta saab oma seinale maali. 
Kaarte saab osta. Piltidel olevad akvarellide maalitud kaardid on kahepoolsed, esikülje suurus on 175 x 120 mm. Kaart on kileümbrises ja koos ümbrikuga ning selle hind on €15,00. Saatmisel lisandub postikulu. 

Allpool on ka akrüülidega kaarte. Kaardi näidis. Lillemaal on kleebitud kaardialusele. 

Õnnitluskaardid impasto akrüülvärvidega, hõbepuruga.. 

Kaardile kleebitav lillemaal.

Kaardile kleebitav maastikumaal

Kaardile kleebitavad lillemaalid.

Kaartidele kleebitavad postkaardi suurused maalid. 

Kaardialusele kleebitavad maastikumaalid. 

Kaardialusele kleebitav rannamaastik. Postkaardi suurune

Kaardialusele kleebitav rannamaastik. Postkaardi suurune

Kaardialusele kleebitav rannamaastik. Postkaardi suuruneÕnnitluskaardi näidis.


Õnnitluskaardi näidis.

Õnnitluskaardi näidis.

Õnnitluskaardi näidis.


Õnnitluskaardi näidis. Lumikellukesed / akrüül.


Jõulukaardi näidis. Akrüülmaal kaardialusele kleepimiseks. 
No comments:

Post a Comment